• לאחרונה
הפנים המרסס, כפול לחות לעור הפנים קיטור עם מגע מקש עיצוב אדים יופי הכלי(זהב, שאנחנו רגילים 110V, דגל בריטניה סוג)

הפנים המרסס, כפול לחות לעור הפנים קיטור עם מגע מקש עיצוב אדים יופי הכלי(זהב, שאנחנו רגילים 110V, דגל בריטניה סוג)

ILS 26.50

כמות הסחורה
Това זה נגיש

יוצר חזקה באופן מיידי, אשר יכולים לחדור את החלק התחתון של העור, נספג בקלות דרך העור. 100ml גדול קיבולת מיכל מים, לספק לך עם ספא פנים בבית.תרמית האדים יכול לפתוח את הנקבוביות במהירות, לשפר את התזונה הספיגה של העור, לפתור הרבה בעיות עור.לגעת מפתח עיצוב, 40℃ מדויק בקרת טמפרטורה, קל ונוח לשימוש.ננו יונית פנים קיטור יכול להעיר את העור, כפול לחות העור.תכונה : 1. ננו יונית פנים קיטור יכול להעיר את העור, כפול לחות העור.2. לגעת מפתח עיצוב, 40℃ מדויק בקרת טמפרטורה, קל ונוח לשימוש.3. 100ml גדול קיבולת מיכל מים, לספק לך עם ספא פנים בבית.4. יוצר חזקה באופן מיידי, אשר יכולים לחדור את החלק התחתון של העור, נספג בקלות דרך העור.5. תרמית האדים יכול לפתוח את הנקבוביות במהירות, לשפר את התזונה הספיגה של העור, לפתור הרבה בעיות עור.מפרט : מצב : 100% מותג חדש, סוג הפריט : פנים Steamer Power : 280 WVoltage : 220 V/110 VRated תדר : 50 Hz/60 Hz Optional צבע : זהב, Silver Optional סגנון : תקע אמריקאי 110 V, האיחוד האירופי Plug 220 VWater קיבולת מיכל : 100ml Switch סוג : Touch Usage : 1. השתמש מזוקקים או מים מורתחים.2. עקב גבוה המינרלים, את הסוגים הבאים של מים יש להימנע : מי ברז, מים מינרליים, גיאותרמית מים, מים acidified, אלקליין מי שתייה.3. לא לערבב מים עם חומרים אחרים כגון קרמים, בשמים או בשמים.הכנה לפני השימוש : 1. הכנס את תקע החשמל לתוך שקע חשמל.2. לחץ על גע במתג כדי להפעיל את ההתקן, האור נדלק, ועל הבאזר יגיב.3. קיטור צריך להיות שפורסם לאחר כ-30 שניות.4. להזיז את הפנים 7-8 ס " מ מן הזרבובית.כדי להבטיח את האדים מכסה את כל הפנים, לכוון את אדים על קצה הסנטר.5. לא קיטור עבור יותר מ-15 דקות כל פעם.לעור רגיל, מומלץ להשתמש ב-2 עד 3 פעמים בשבוע.כאשר כמות המים הנותרים הוא נמוך, קיטור הפרשות שיטה ישנה.זה לא תכונה.אם אתה צריך עוד משתמשים, הפעל את המכשיר, תן לו להתקרר במשך 10 דקות, להוסיף מים.הערה מיוחדת : יש כספת כיבוי בקר טמפרטורה, וזה יהיה באופן אוטומטי כיבוי הציוד כאשר המים מלא.הזמזם.

מאפיינים עיקריים

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Facial Steamer
Power:
280W
Voltage:
220V/110V
Rated Frequency:
50Hz/60Hz
Optional Color:
Gold, Silver
Optional Style:
US Plug 110V, EU Plug 220V
Water Tank Capacity:
100ml
Switch Type:
Touch
Usage:
1. Use distilled or purified water. :
2. Due to the high mineral content, the following types of water should be avoided:
tap water, mineral water, geothermal water, acidified water, alkaline ionized water.
3. Do not mix water with any other substances such as lotions, fragrances or perfumes. :
Preparation Before Use:
1. Insert the power plug into the power socket. :
2. Press the touch switch to turn on the device, the light will light up, and the buzzer will respond. :
3. Steam should be released after about 30 seconds. :
4. Move your face 7-8 inches away from the nozzle. To ensure that the steam covers your entire face, direct the steam to the tip of your chin. :
5. Do not steam for more than 15 minutes each time. For normal skin, it is recommended to use 2 to 3 times a week. :
When the amount of remaining water is low, the steam discharge method will change. This is not a feature. If you need more use, turn the device and let it cool for 10 minutes to add water. :
Special Note:
There is a safe shutdown temperature controller, which will automatically shut down the equipment when the water is full. The buzzer

מוצרים דומים בקטגוריה