• לאחרונה
Dolity אוויר קיר אבן בועה צינור אוורור צינור בריא אקווריום אקווריום אביזר 10

Dolity אוויר קיר אבן בועה צינור אוורור צינור בריא אקווריום אקווריום אביזר 10

ILS 0.00

כמות הסחורה
Това זה נגיש

* פאנץ יכול להיות מותאם אישית, להתאים בהתאם לצרכים של הגליל צפיפות. * מתאים למים מתוקים, מלוחים אקווריום, גידול הידרופוני להשתמש.בשימוש נרחב כדי להגביר את חמצן מומס רמת באקווריום. * להאריך את מנוע האוויר החיים, לחסוך באנרגיה, להפחית את הרעש. * באופן שווה מפיצה בסדר בועות באמצעות אי-סתימת מטה, להגדיל את כמות חמצן מומס במים. * מותג חדש באיכות גבוהה.אנחנו מוכרים מותג חדש 100% ואיכות גבוהה של מוצרים.אתה יכול לקבל מה שאתה רוצה כאן במחיר תחרותי!אל תהסס, פשוט לקנות את זה!תיאור : - מותג חדש באיכות גבוהה - מתאים למים מתוקים, מלוחים אקווריום, גידול הידרופוני להשתמש.בשימוש נרחב כדי להגביר את חמצן מומס רמת באקווריום. - הרחב את מנוע האוויר החיים, לחסוך באנרגיה, להפחית את הרעש באופן שווה מפיצה בסדר בועות באמצעות אי-סתימת מטה, להגדיל את כמות חמצן מומס במים - אגרוף יכולים להיות מותאמים אישית, להתאים בהתאם לצרכים של הגליל צפיפות.מפרט : חומר : פלסטיק גודל : Approx. 240x30x25mm/9.45x1.18x0.98 ס מ - מתאים עבור : בתוך אקווריום 40 ס " מ - הערה : 1.את airstone צריך להיות מחובר עם המשאבה שלך(לא כלול).2. בבקשה יש להשרות במים לפחות 15 דקות לפני השימוש.חבילה כוללת : 1 חתיכה חמצן Stone Note : מאז את הגודל מעל נמדד על ידי היד, הגודל של המוצר בפועל עשוי להיות מעט שונה בגודל מעל.Dueto על אפקטים של תאורה, הגדרות צג, וכו'.יכול להיות someslight משנה את הצבע של התמונות לבין המוצר בפועל.

מאפיינים עיקריים

- Material:
Plastic
- Size:
Approx. 240x30x25mm/9.45x1.18x0.98inch
- Fit for:
within 40cm Fish Tank
- Note:
1.The airstone need to be connected with your pump(Not Included).2. Please soak it in water for at least 15 minutes before use.
Package Includes:
1 Piece Oxygen Stone :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item could be slightly different from the size above. :
Dueto the lighting effects, monitor settings, etc. There could be someslight difference in the color of the pictures and the actual item. :

מוצרים דומים בקטגוריה