• לאחרונה
4PC FC זכר LC נקבה היברידי סיב אופטי ממיר מתאם+ 4PC LC נקבה SC זכר היברידית אוגן Singlemode 9/125 SM סיב אופטי מתאם

4PC FC זכר LC נקבה היברידי סיב אופטי ממיר מתאם+ 4PC LC נקבה SC זכר היברידית אוגן Singlemode 9/125 SM סיב אופטי מתאם

ILS 12.19

כמות הסחורה
Това זה נגיש

נמוך הפסד : את FC כדי LC מתאם שרוול עם Zirconia קרמיקה, מספק גבוה דיוק ממדי, מפחית אובדן הכנסה, ומונע ESD נזק בוער.ואת אובדן הכנסה שלנו SC כדי LC מתאם הוא פחות מ או שווה ל-0.3 d B.עמיד מתאם : זה סיב אופטי מתאם ניתן לעשות שימוש חוזר, ברמת דיוק גבוהה ועל תאימות טובה.עיצוב קומפקטי : הסיבים שלנו מחבר יש גודל מיני וקל משקל.נרחב יישום : תואם עם Visual אשמתו איתור (VFL), אופטי מד כוח.חלים תקשורת-CATV הנדסה ותחזוקה, אופטי תחזוקת רשת, מדידה אופטי כונן הנדסה, ועוד סיבים אופטיים פרויקטים.יש single-mode multimode, מחשב, ו-APC.ה-LC-FC (זכר) סיבים Singlemode מתאם תואם IEC 61754-4, IEC 60784-14, וטיה 604-3 ו-תואם Ro HS סטנדרטים.שם המוצר : FC/UPC(זכר)-LC/UPC(נקבה).SC/UPC(זכר)-LC/UPC(נקבה).SC כדי LC מתאם אובדן תשואה : ≥ 50d B.התשה שיעור : FC : ≤0.20 d B /SC : ≤0.30 d B.הפעלה זמני : FC : -40°~95°C /SC : -40°~85°C. שרוול חומר : FC : קרמיקה+מתכת /SC : Zirconia מעוקב קרמיקה.משקל : FC : 6g/1pc SC : 4g/1pc.

מאפיינים עיקריים

מוצרים דומים בקטגוריה